KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678181
nr 1267 8181
Alexander Wilhelms
(1886-1972)
Oljemålning, Alexander Wilhelms (1886-1972), marinmotiv. Signerad, daterad 1924. Olja på duk, 27x36 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 18:35:05
5/8 18:30:05